Се продава луксузна куќа во Бардовци

Цена: 0 мкд / 0
Локација: Карпош - Скопје
Тип на оглас: Се продава
Опременост: Наместен
Паркинг: Гаража
Соби: 5
Балкони: 3
Квадратура: 650
Опрема: Реновиран, Лифт, Подрум, Клима, Инвертер, Камин, ТВ, Шпорет, Фрижидер, Дуплекс

Се продава луксузно уредена куќа од 250 м2 со дворно место од 400 м2 во елитна населба Бардовци.

Шифра 261158

Информации за огласувачот

Агенција Домик
023221404