Се продава нов стан 86 м2 со 3 спални во Козле

Цена: 5,394,000 мкд / 87,000
Локација: Карпош - Скопје
Тип на оглас: Се продава
Опременост: Наместен
Паркинг: Гаража
Соби: 4
Балкони: 1
Квадратура: 86
Опрема: Реновиран, Лифт, Подрум, Клима, Инвертер, Камин, ТВ, Шпорет, Фрижидер, Дуплекс

Шифра 262215

Агенција Домик продава трособен стан во Козле 86 м2 со 3 спални, 2 купатила, на втор кат, во нова зграда со гаражно место.

Информации за огласувачот

Domik Estate
023221404